RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 00-294325-00021 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 00-294325-00021 4.5 Inch 70a 600v 4 Pole Terminal Block
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-294325-00021 |
| Manufacturer Part # | 00-294325-00021 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-294325-00021 70a 600v 4 Pole
