RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-292797 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-292797 45 Qt Lid Assembly for Hobart Mixers with Food-Grade Polymer
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-292797 |
| Manufacturer Part # | 00-292797 |
| Height | 4.54" |
| Width | 20.9" |
| Depth | 20.9" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-292797 45 Qt Lid Assembly Hobart