Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-291457-00002 6.95 Inch Flinger Hub Durable Metal OEM Attachment
Item:
#1488745
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-291457-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-291457-00002 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-291457-00002 6.95 Inch Flinger Hub Durable Metal OEM Attachment
$167.79
Unit price
/
Unavailable
