Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-291252 4 Inch OEM Hub Corrosion Resistant for Commercial Equipment
Item:
#1488739
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-291252 |
| Manufacturer Part # | 00-291252 |
| Height | 2.8" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-291252 4 Inch OEM Hub Corrosion Resistant for Commercial Equipment
$275.64
Unit price
/
Unavailable
