Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-290984 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-290984 Width 1 Inch Thumbscrew Fence Stainless Steel - Durable and Adjustable
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-290984 |
| Manufacturer Part # | 00-290984 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-290984 Hobart 2612 2712 2812 2912 With S/s Carriage Tray
