RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-288946-00002 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-288946-00002 1 Inch Adjustable Foot for Commercial Equipment
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-288946-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-288946-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-288946-00002 Foot Adjustable