RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-281914-00002 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-281914-00002 240v Electric Heater Proofer with Stainless Steel Construction
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-281914-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-281914-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-281914-00002 Heater Proofer 240v 300 0w