RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-275885 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 00-275885 16 Inch 60 Qt B Beater with stainless steel construction
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-275885 |
| Manufacturer Part # | 00-275885 |
| Height | 4.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-275885 60 Qt B Beater