Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-274227-4 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-274227-4 5-1/4 Inch Cork Gasket for Hobart Dishwasher C44a
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-274227-4 |
| Manufacturer Part # | 00-274227-4 |
| Height | 0.13" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-274227-4 Cork Gasket 5-1/4" Dia Od X 3-7/8" Dia Id, 4ea 5/16" Holes, Hobart Dishwasher C44a
