Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-271839-00003 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-271839-00003 5 Inch Coil Sol Valve 24 V Ac Automated Control
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-271839-00003 |
| Manufacturer Part # | 00-271839-00003 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-271839-00003 Voltage 24 V Ac
