RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-271839-00003 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-271839-00003 3.35 Inch Solenoid Valve Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-271839-00003 |
| Manufacturer Part # | 00-271839-00003 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-271839-00003 Solenoid Valve Hobart