RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-270968 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-270968 3.65 Inch Gasket Wash Pipe for Hobart Systems
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-270968 |
| Manufacturer Part # | 00-270968 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-270968 Gasket Wash Pipe