Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-239740 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-239740 1 Inch Shelf Support Zinc Plated Steel with Durability
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-239740 |
| Manufacturer Part # | 00-239740 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-239740 Zinc Plated Shelf Support, Hobart, Koch
