Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-239157 Hinge Kit Width 1.13 Inch Cam Lift and Spring Assisted Mechanism
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-239157 |
| Manufacturer Part # | 00-239157 |
| Height | 1" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-239157 Hinge Kit Cam Lift And Spring Assisted Mechanism., , Fit Hobart Models, , Qsalf1 Qsauf1 Qslf1 Qsuf1
