RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-239041 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 00-239041 21 Inch Wire Shelf Czw Corrosion Resistant Wire Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-239041 |
| Manufacturer Part # | 00-239041 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 26" |
| Weight | 9.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-239041 Shelf Wire Czw