RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-205113-00001 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 00-205113-00001 3.85 Inch Electrical Relay 120v - Commercial Kitchen
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-205113-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-205113-00001 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-205113-00001 Dt Relay 120v
