- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-124748 Gear 1.30 Inch Steel 15 Tooth for Hobart Mixers
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-124748 |
| Manufacturer Part # | 00-124748 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-124748 Gear 15 Tooth .625" Id X 1.20" Od X .625" Wide, 1/8 Key Slot Steel, Hobart Mixer A120 A200 Transmissions
