RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart mixer parts and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-124734 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-124734 9-3/4 Inch Long Threaded Shaft for Hobart Mixer A120 A200
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-124734 |
| Manufacturer Part # | 00-124734 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-124734 Shaft 9-3/4" Long Threaded Both Ends Has 2 Ea Keys, Hobart Mixer A120 A200
