Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-120266-00001 3.7 Inch Curtain Rod Stainless Steel for Commercial Use
Item:
#1849620
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-120266-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-120266-00001 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-120266-00001 3.7 Inch Curtain Rod Stainless Steel for Commercial Use
$43.29
Unit price
/
Unavailable