Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-119054 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-119054 5-3/4 Inch Gasket Pump Discharge Food-Grade Durable Elastomers
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-119054 |
| Manufacturer Part # | 00-119054 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-119054 Length 5-3/4", 146 Mm, Screw Centers 4-5/8", 118 Mm
