RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-119034 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-119034 Length 2 3/8 Inch Shaft Wash Arm Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-119034 |
| Manufacturer Part # | 00-119034 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-119034 Material Stainless Steel, Length 2 3/8", 60 Mm, Inner Diameter 5/16", 8 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Thread 43228
