Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket fruit cutters and vegetable cutters.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-114214 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-114214 2-3/4 Inch Diameter Knob Plastic Hobart Slicer
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-114214 |
| Manufacturer Part # | 00-114214 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-114214 Knob 2-3/4" Dia With 1-3/16" Ctr On Pins Inside, Hobart Slicer
