RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart mixer parts and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-113936 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-113936 7-3/8 Inch Shaft Hub Assembly for Hobart Mixer A200
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-113936 |
| Manufacturer Part # | 00-113936 |
| Height | 7.33" |
| Width | 1" |
| Depth | 7.33" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-113936 Hub Assembly Agitator Shaft, 7-3/8" Long W/pin For Accessories To Hook To, For Pin Only Use # 26-2841, Hobart Mixer A200
