Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-108394-00044 0.8 Inch Sleeve Bearing High-Grade Alloy
Item:
#1487990
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-108394-00044 |
| Manufacturer Part # | 00-108394-00044 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-108394-00044 0.8 Inch Sleeve Bearing High-Grade Alloy
$11.58
Unit price
/
Unavailable