Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-104493 7.7 Inch Stainless Steel Bowl Support with Precise Fit
Item:
#1487962
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-104493 |
| Manufacturer Part # | 00-104493 |
| Height | 1.1" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-104493 7.7 Inch Stainless Steel Bowl Support with Precise Fit
$462.63
Unit price
/
Unavailable