- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-1-502431 Blade 3-3/4 Inch Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-1-502431 |
| Manufacturer Part # | 00-1-502431 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-1-502431 Material Stainless Steel, Length 3-3/4", 95 Mm, Width 1-5/8", 41 Mm
