Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-087711-00358 1.1 Inch Switch Miniature Metal Corrosion Resistant
Item:
#1487820
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-087711-00358 |
| Manufacturer Part # | 00-087711-00358 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-087711-00358 1.1 Inch Switch Miniature Metal Corrosion Resistant
$45.22
Unit price
/
Unavailable
