Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-070487-00017 6.8 Inch OEM Capacitor with Corrosion-Resistant Material
Item:
#1487707
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-070487-00017 |
| Manufacturer Part # | 00-070487-00017 |
| Height | 2.65" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-070487-00017 6.8 Inch OEM Capacitor with Corrosion-Resistant Material
$178.63
Unit price
/
Unavailable
