Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-070090 Seal 1.3 Inch OEM Gas Electric Component - Reliable Replacement
Item:
#1487684
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-070090 |
| Manufacturer Part # | 00-070090 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-070090 Seal 1.3 Inch OEM Gas Electric Component - Reliable Replacement
$18.78
Unit price
/
Unavailable
