Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-067500-00119 2 7/8 Inch O Ring OEM Gasket Elastomer
Item:
#1834694
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-067500-00119 |
| Manufacturer Part # | 00-067500-00119 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-067500-00119 2 7/8 Inch O Ring OEM Gasket Elastomer
$2.80
Unit price
/
Unavailable