- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-067500-00078 15/16 Inch OD 3/4 Inch ID O Ring Black Lack
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-067500-00078 |
| Manufacturer Part # | 00-067500-00078 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-067500-00078 O Ring 15/16"od 3/4"id B Lack