RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket dipper wells and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-067500-00006 dipper wells and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-067500-00006 O Ring .700 Inch OD for Drain Lift Assembly
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-067500-00006 |
| Manufacturer Part # | 00-067500-00006 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-067500-00006 "o" Ring Black .700" Od X .500" Id, For Drain Lift Assembly, Hobart Dishwasher
