Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-065922-00019 5.95 Inch Bowl Clamp Stainless Steel for Hobart Mixers
Item:
#1487622
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-065922-00019 |
| Manufacturer Part # | 00-065922-00019 |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-065922-00019 5.95 Inch Bowl Clamp Stainless Steel for Hobart Mixers
$749.71
Unit price
/
Unavailable
