RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart mixer parts and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-024551 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-024551 9-1/2 Inch Long Shaft Hobart Mixer A200 with Spring Clip
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-024551 |
| Manufacturer Part # | 00-024551 |
| Height | 9.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-024551 Shaft Old Style 9-1/2" Long With Spring Clip Fastened, Has 1 Key In Place, Hobart Mixer A200
