Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-012430-00142 Key 4.05 Inch Stainless Steel OEM Component
Item:
#1487034
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-012430-00142 |
| Manufacturer Part # | 00-012430-00142 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-012430-00142 Key 4.05 Inch Stainless Steel OEM Component