RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-010901-00060 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-010901-00060 Diameter 0.060 Inch Orifice Spud Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-010901-00060 |
| Manufacturer Part # | 00-010901-00060 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-010901-00060 Orifice Spud