Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa food slicer parts & accessories.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa SC-02D food slicer parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa SC-02D Nirey Sharpener Belt (Super Fine) For KE Sharpeners (3 Packs Of 2 6 Belts)
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | SC-02D |
| Manufacturer Part # | SC-02D |
| Parts | Belt |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.5 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, SC-02D, Nirey Sharpener Belt (Super Fine), for KE Sharpeners (3 Packs of 2 - 6 Belts)
