Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa food slicer parts & accessories.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa H-526 food slicer parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa H-526 Hobart 00-875265 Knife Cover Locking Stud 2000 Series Slicers
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | H-526 |
| Manufacturer Part # | H-526 |
| Parts | Stud |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, H-526, Hobart 00-875265 Knife Cover Locking Stud 2000 Series Slicers
