Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa food slicer parts & accessories.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa H-373B food slicer parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa H-373B Hobart 00-915373 150 Tooth Belt For HS Slicers
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | H-373B |
| Manufacturer Part # | H-373B |
| Parts | Belt |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, H-373B, Hobart 00-915373 150 Tooth Belt for HS Slicers
