Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa food cutter parts & accessories.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa H-366 food cutter parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa H-366 Hobart 00-118366 Logo Label
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | H-366 |
| Manufacturer Part # | H-366 |
| Type | Label |
| Height | 0.1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, H-366, Hobart 00-118366 Logo Label
