Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa food slicer parts & accessories.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa BIZ-6037 STUD food slicer parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa BIZ-6037 STUD Bizerba Threaded Stud W/ Clip Remnant Holder For SE8
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | BIZ-6037 STUD |
| Manufacturer Part # | BIZ-6037 STUD |
| Parts | Stud |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, BIZ-6037 STUD, Bizerba Threaded Stud w/ Clip - Remnant Holder For SE8, SG8D, SE12, SE12D Slicers
