Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa food slicer parts & accessories.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa BIZ-0403 food slicer parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa BIZ-0403 Bizerba 60386400403 Touchpad/Panel Overlay For GSP Slicers
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | BIZ-0403 |
| Manufacturer Part # | BIZ-0403 |
| Parts | Pad |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, BIZ-0403, Bizerba 60386400403 Touchpad/Panel Overlay, for GSP Slicers
