Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa meat chopper and grinder plates.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa 52 KIDNEY meat chopper and grinder plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa 52 KIDNEY L&W Kidney Plate 52 With 3 Holes
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | 52 KIDNEY |
| Manufacturer Part # | 52 KIDNEY |
| Hub Type | #52 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Made in Germany | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, 52 KIDNEY, L&W Kidney Plate, 52, with 3 holes, Made in Germany
Certifications
Certifications
Made in Germany
This item was made in Germany.