Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa meat chopper and grinder plates.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa 22 1/8 HUB meat chopper and grinder plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa 22 1/8 HUB L & W Chopper Plate Hub Size 221/8" Hole Size Made In Germany
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | 22 1/8 HUB |
| Manufacturer Part # | 22 1/8 HUB |
| Hub Type | #22 |
| Size | 1/8" |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Made in Germany | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, 22 1/8 HUB, L & W Chopper Plate, hub size 22,1/8" hole size, Made in Germany
Certifications
Certifications
Made in Germany
This item was made in Germany.