Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alegacy Foodservice Products squeeze bottles.
- Authorized Alegacy Foodservice Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alegacy Foodservice Products AL61602W squeeze bottles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alegacy Foodservice Products AL61602W Cash & Carry Squeeze Bottle 16 Oz Wide Mouth
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | AL61602W |
| Manufacturer Part # | AL61602W |
| Tip Qty | Single Tip |
| Top | Wide Mouth |
| Bottle Color | Yellow |
| Cap Color | Yellow |
| Capacity | 16 Oz |
| Weight | 0.92 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, AL61602W, Cash & Carry Squeeze Bottle, 16 oz, wide mouth, for mustard, polyethylene, yellow, shrink wrapped (6 each per pack) (minimum order = master case quantity) (Packed By: 6 Pack Per Case)
