Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alegacy Foodservice Products chafing dishes.
- Authorized Alegacy Foodservice Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alegacy Foodservice Products AL390A chafing dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alegacy Foodservice Products AL390A Top-Shelf™ Six In One® Chafing Dish Versatile 17" X 8" X 12-1/2"
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | AL390A |
| Manufacturer Part # | AL390A |
| Shape | Rectangular |
| Material | Stainless Steel |
| Heat | Canned |
| Cover | Lift-off Cover |
| Capacity | Various |
| Weight | 13 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, AL390A, Top-Shelf™ Six in One® Chafing Dish, versatile, 17" x 8" x 12-1/2", rectangular, pull-top cover, single drop-in fuel holder, cover, single drop-in fuel holder, anti-jamming steam pans, interchangeable, stainless steel (Packed By: 1 Each)
