Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alegacy Foodservice Products squeeze bottles.
- Authorized Alegacy Foodservice Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alegacy Foodservice Products 2403W squeeze bottles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alegacy Foodservice Products 2403W Squeeze Bottle 24 Oz. 2-1/4" Wide Mouth
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | 2403W |
| Manufacturer Part # | 2403W |
| Tip Qty | Single Tip |
| Top | Wide Mouth |
| Cap Color | Clear / White |
| Bottle Color | Clear |
| Capacity | 24 Oz |
| Weight | 2.25 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, 2403W, Squeeze Bottle, 24 oz., 2-1/4" wide mouth, for dressing, polyethylene, clear, Made in USA (Packed By: 1 Dozen)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
