RestaurantSupply.com is your trusted source for Alegacy Foodservice Products springform pans.
- Authorized Alegacy Foodservice Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alegacy Foodservice Products 010CP springform pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alegacy Foodservice Products 010CP Spring Form Cake Pan 10-3/8" Dia. X 2-1/2"H Round
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | 010CP |
| Manufacturer Part # | 010CP |
| Depth | 2" |
| Size | Round, 10" - 12" |
| Construction | Tin Plated Steel |
| Coating | Uncoated |
| Weight | 0.5 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, 010CP, Spring Form Cake Pan, 10-3/8" dia. x 2-1/2"H, round, removable bottom, tin, polished finish