Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg SU-P-220A commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Advance Tabco SU-P-220A Thermostat K 1/4 X 7 24
| Fits with Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | SU-P-220A |
| Manufacturer Part # | SU-P-220A |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco SU-P-220A [ Type - K T Stat ][ Temp 100-450 ] [ Bulb 1/4" X 7" ], [ Cap 24" ] [black Printed Dial # 22-1179 Or, Dial W/ Overlay # 22-1004., Toastmaster Sanwich Grill Model A710, Garland Grill
