- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco SU-P-215 Infinite Control 240v
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | SU-P-215 |
| Manufacturer Part # | SU-P-215 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco SU-P-215 Infinite Control 240v
